9 marca b.r., o godz. 17.00 w Domu Polonii został zaprezentowany spektakl komediowy Jana Jakuba Należytego, pt. Andropauza - męska rzecz, będący odpowiedzią na Klimakterium Elżbiety Jodłowskiej.

W role bohaterów wcieliła się plejada gwiazd polskiej sceny: Dariusz Gnatowski (znany z roli Boczka) , Ryszard Kotys (filmowy Paździoch), Maciej Damięcki, Piotr Skarga oraz Andrzej Beja-Zaborski.

Reżyser w ciekawy sposób zaprezentował kłopoty każdego mężczyzny. Upływający czas, zmieniające się ciało, to znak nadchodzącej andropauzy. Bohaterowie widowiska wspominają swoje młode podboje, dowcipkują i chwalą swoje poczynania. Uświadamiają sobie, że to co przeżyli, już nie powróci...

Historia opowiedziana śmiesznymi dialogami, wplecionymi w melodie znanych piosenek: Andropauza - męska rzecz! Jeszcze nie skończony mecz. Jeszcze nie schodzimy z pola, jeszcze nie raz strzelisz gola! Andropauza - męska rzecz!

Oglądając sztukę dobrze się bawiłyśmy. Nie był to na pewno czas stracony. Warto obejrzeć zarównoKlimakterium jak i Andropauzę. Zachęcamy do obejrzenia obydwu spektakli.