Prezentacja multimedialna przygotowana przez Dorotę Karkowską nauczyciela bibliotekarza dowiodła, że nikt z nas chyba nie wątpi w to, że
WIOSNA JEST KOBIETĄ. Wiosenna przyroda odzwierciedla wdzięk i zmienność kobiecej natury. W marcu pogoda „jak w garncu”, w kwietniu ciepłe lato przeplata się z zimowym nastrojem, maj kokietuje świeżą zielenią młodych listków i zdobi jasnym kwieciem owocowe drzewa, niczym urocza panna młoda.  Wiosna, jak prawdziwa kobieta, lubi być podziwiana i adorowana. Jej delikatność i łagodność sprawiają, że otacza nas aurą spokoju i radości. Jak dobra przyjaciółka, przychodzi do nas z nowymi obietnicami i szansami, ożywiając nasze serca i umysły po długiej zimie. Wiosna jest symbolem nowego początku, odradzania się natury i świeżości. I choć czasem potrafi być nieprzewidywalna, to jednak zawsze jest ona pełna magii i inspiracji. Wiosna jest kobietą, która daje nam siłę i nadzieję na lepsze jutro. Jest naszą przyjaciółką, matką przyrody, która otacza nas swoim ciepłem i miłością. O, wiosno, jak bardzo cię kochamy! Prezentacja zakończyła się przesłaniem o sile kobiecego charakteru i niezwykłym wpływie, jaki kobiety mają na świat oraz wiosennymi quizami.

Prezentacja została przesłana do placówek oświatowych. Zapraszamy do obejrzenia!

Poniżej przedstawiamy fotorelację z zajęć z uczniami, jakie odbyły sie w placówkach oświatowych,
z wykorzystaniem przygotowanej prezentacji nt. WIOSNY:

Szkoła Podstawowa w Skaszewie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pułtusku,
Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem,
Przedszkole Miejskie nr 3 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Pułtusku,
SOSW im. Anny Karłowicz w Pułtusku,

Szkoła Podstawowa w Strzegocinie